niedziela, 17 listopada 2013

Hmm..

Postanowiłam że będziemy głosować na najładniejsze włosy i nogi (nasze) jesli ktoś chce żebym opublikowała jego włosy to prose wysłać zdjęcia na mój adres E-mail ;)
Haha xD
A oto moje:D     
*** hehe a Wasze ? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz