Jetem Angeles dla przyjaciół po prostu Angie . Po długich latach odnalazłam moją siostrzenicę Violettę , gdy dowiedziała się że jestem jej ciotką wkurzyła się i nie chciała mi wybaczyć . Ale po pewnym czasie jej przeszło i mi wybaczyła , tak samo jak jej ojciec German . Teraz u nich mieszkam i jestem nauczycielką Violetty , wszyscy wiedzą kim jestem .Jestem zadowolona że to koniec ciągłych kłamstw ,lecz tak nie jest czeka mnie jeszcze wiele kłamstw ! . Tak rozpoczęło się moje nowe życie z nimi . Ciekawi was jak nasze losy się dale potoczą ? Czeka was wiele opowiadań o moim życiu . A oto one! ♥
***
I co podoba wam się ? Rozdział jeszcze nwm kiedy ale, niedługo ;)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz