sobota, 16 listopada 2013

Nowe postacie :)

Oto nowe postacie których możecie nie znać ich zdjęcia w następnym poście ;)

-Waleria-wróg Angie
-Klari-przyjaciółkaAngie
-Tini-córka Klari
-Jlaza-nowa nauczycielka Studia
-Anabel-koleżanka Germana^^
-Roxxana-nowa dziewczyna Pabla
-Kate-znajoma Angie
-Allan zabujca
-Mark - kolega Germana
-Ryan-zakocha się w Angie przyjaciel Germana
-Leosia-babcia Germana nie nawidzi Angie
-Penelopa-wspólniczka Jade
-Danny - nazyczony Jade xD
Cassie -Nowa przyjaciółka Vilu
Jimmi - mały chłopczyk kolega Angie

***
Ciekawi was jak wyglądają ? Za niedługo dodam ich zdjęcia
Nelka ;*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz