sobota, 16 listopada 2013

Zabawa :)

Wybieracie wasz miesiąc urodzenia i łączycie ;)

Styczeń : German
Luty:Angie
Marzec:Leon
Kwiecień:Camila
Maj:Francesca
Czerwiec:Bydło xd
Lipiec:Violka
Sierpień :Jade
Wrzesień : Matias
Pazdziernik : Pablo
Listopad :Maxi
Grudzień:Ludmiła

S-Zakocha się w Tobie
L-Cię wyśmieje
M-Cię pokocha
K-Cię zuci
M-Cię uderzy
Cz-tak nazwie Cię Violetta
L-Cię polubi
S-Cię pokocha
W -podłoży Ci świnię
P-Cię wystraszy
L-Cię przytuli
G-Cię zadżga (będzie chciała)

        ***

Mam nadzieję że zabawa przypadła wam do gustu ;) Ja mam Franczeska Cię uderzy ;) A Wy ? Komentujcie*.*
Nelka♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz